Uşakspor, Fethiyespor Karşısında 3 Puan Hedefliyor

TFF 2. Lig Kırmızı grupta yer alan Uşakspor 19 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’da 1 Eylül Stadyumu’nda Fethiyespor’u ağırlayacak.

Düşme potasından kurtulan ve kalan son 6 maçta puan ve puanlar alarak üst sıraları hedefleyen Uşakspor, Fethiyespor karşılaşması için hazırlıklarına devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Pazarspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalarak hanesine 1 puan yazdıran Uşakspor Fethiyespor karşısında 3 puan hedefliyor.

Uşakspor Teknik Direktörü Ceyhun Müderrisoğlu Uğur TV’ye yaptığı açıklamada hedeflerinin 3 puan olduğunu vurgularken, ev sahibi olduğumuz maç için taraftarların tribünü doldurmasını istedi.

Müderrisoğlu “Pazarspor karşılaşmasında son dakika bir gol kaçırdık ve evimize 1 puanla döndük. Ama hala 5 puanlık avantajımız devam ediyor. En büyük motivasyon kaynağımız evimizde oynayacağız ve seyircimize büyük iş düşüyor. Balıkesir maçında takımlarını nasıl destekledilerse Fethiye maçında da aynı şekilde desteklemelerini istiyoruz ve bekliyoruz. Şehrin takımına sahip çıkılmalı çünkü futbol taraftarlarla çok daha güzel. Eğer Uşak ve Aşigolar isterse stadı doldurabiliyorlar. Tüm Uşakspor sevenlerini 7’den 70’e maça bekliyoruz.” Dedi.

Ceyhun Müderrisoğlu “Bugün ve yarın son taktiksel antrenmanımızı yapıp Fethiyespor maçına hazır hale geleceğiz. Engin hocamız geçen hafta Fethiyespor maçını izledi ve takımın olumlu olumsuz yönlerini değerlendirdi. Fehtiyespor maçını da en iyi şekilde hazırlanıp 3 puan alarak farkı korumak istiyoruz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya