UşaksporEtimesgut 22 Ekim Pazar Günü 15:30’da 1 Eylül Stadyumu’nda

TFF 2.Lig mücadelesinde Uşakspor, Etimesgut Belediyespor ile 22 Ekim Pazar Günü saat 15:30’da 1 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.

Uşakspor 19. Sırada Yer Alıyor

Uşakspor 19. sırada yer alırken Etimesgut Belediyespor 17. Sırada yer alıyor. Yarın gerçekleşecek maçla birlikte dengeler yeniden değişecek. Bu kritik maç için taraftarlar takımlarına destek olmak için stadyumu doldurmayı bekliyorlar.

Uşakspor, geçtiğimiz 5 haftada çıktıkları bütün karşılaşmalardan mağlup dönerek Aşigolar'ın küplere binmesine neden olmuşlardı.

Arıcak ''Mağlubiyetler Bardağı Taşırdı''

1967 Uşaksporlular Derneği Başkanı Argan Arıcak, sosyal medya hesaplarından bir açıklamada bulunarak Uşaksporlulara sitemde bulundu.

Arıcak ''Her iki sezon başlangıcında yanlış hocalar yanlış futbolcular ile sezona başlayan bu yönetim şehir ile bırakın kucaklaşmayı memleketimize ya bir bilemedin iki kez gelmiştir. Artık bu şehrin gerçek sahibi olan Aşigolar’ın bu sezon başından bu yana takımımızın zarar görmemesi için desteğini bu günkü Arnavutköy maçına kadar göstermiş lakin bugün alınan mağlubiyet bardağı taşırmıştır'' Dedi.

Uşakspor'da Teknik Direktör Değişikliği

Bu açıklamanın ardından Uşakspor için bir diğer beklenmedik olay ise Teknik Direktör Nazım Gülay'ın hiç bir açıklamada bulunmadan istifa etmesi ve yerine Rıdvan Geçkin Teknik direktör olarak görevine başladı.

Uşakspor'da kısa bir zamanda bu kadar büyük değişikliklerin yapılması ise hem Uşaklı vatandaşlar hem de Aşigolar'da Uşakspor'un gelecek durumu hakkında merak uyandırdı.

Editör: Uğur Medya