Ak Parti Milletvekili aday adayları Servet Kuş ve Hüseyin Ufuk Uğur, Uşak'ın Ulubey ilçesinde partililerle teravih namazı sonrası toplantı yaptı.                   

Toplantıı’nda gerçekleşti. Toplantıya Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, Ak Parti Ulubey İlçe Başkanı Arif Duran ve Ak Parti Uşak Milletvekili Aday Adayları Servet Kuş ve Hüseyin Ufuk Uğur katıldı.                  

Toplantı sonrası Ak Parti Milletvekili Aday Adayları ve Ulubey Belediye Başkanı Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.                     

VELİ KOÇLU “14 MAYIS TARİHİ BİR SEÇİM”              

Veli Koçlu “14 Mayıs bizim için önemli bir gün tarihi bir seçime gidiyoruz. İnşallah kazanan biz olacağız. İlçemizde aday adaylarını ağırlıyoruz ve hepsi de birbirinden değerli şahsiyetler hepsine başarılar diliyorum.   

HÜSEYİN UFUK UĞUR “AK PARTİ TEŞKİLATI OLARAK SEÇİME HAZIRIZ”                

Hüseyin Ufuk Uğur ise, bölgenin potansiyelini en iyi şekilde kullanarak, gençlerin istihdamına yönelik projeler üreteceklerini söyledi. Ayrıca, bölgenin tarım ve turizm potansiyelini de en iyi şekilde değerlendirmek için çalışacaklarını ifade etti.                      

Toplantı sonunda, partililer aday adaylarına desteklerini ve dualarını iletti. Aday adayları da, partililere teşekkür ederek, seçim çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

SERVET KUŞ “DURMAK YOK YOLA DEVAM”                 

Toplantıda aday adayları, seçim sürecinde izleyecekleri stratejileri ve projelerini partililerle paylaştılar. Servet Kuş, toplantıda yaptığı konuşmada, bölgenin sorunlarına çözüm üreteceklerini belirterek, halkın yaşam kalitesini artıracak projeler geliştireceklerini ifade etti.