Profesyonel sporcu Feray Açıkgöz, geçtiğimiz aylarda İstanbul’da bir metroda Lübnanlı turistin fotoğraflarını çektiğini fark etmesinin ardından şahsı dövmesiyle gündeme gelmişti.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bu olaya ilişkin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile” Feray tüm Türk kızlarına örnek olmalıdır. Ortadoğu’nun ayak takımı bu ülkenin kızlarının Nene Hatun’un Şerife Bacının torunları olduğunu unutmuştu. Feray bugün güzel bir şekilde hatırlattı.” İfadeleriyle Feray Açıkgöz’ü desteklediğini belirtmişti.

Yaşanan bu olayın ardından Feray Açıkgöz ve Ümit Özdağ İstanbul’da bir araya gelerek “Kendisini taciz eden Libyalı lümpene gereken dersi sert şekilde veren Sevgili Feray ile İstanbul’da buluştuk. Olayı kendisinden dinledim. Bütün Türk kadınlarına umut ve örnek olan Feray’a içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili Türk kadınları lütfen kendi ülkemizde tacize boyun eğmeyin, korkmayın. Gereken dersi verin." ifadeleriyle paylaşımda bulunmuşlardı.

Bu paylaşımın ardından Feray Açıkgöz’ün sosyal medya hesabında biyografi kısmına “VIP Silahlı Yakın Koruma @umitozdag” bilgisini ekleyerek Ümit Özdağ’ın yeni koruması olduğunu duyurdu.

Editör: Uğur Medya