Uğur FM'in sevilen programı "Nostalji Kuşağı", Sevgililer Günü özel programıyla dinleyicileriyle buluştu. Programın sunucusu Duru Akyar, sevgi dolu anıları paylaştı ve romantik şarkılar eşliğinde dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkardı.

Sevgililer Gününde Uğur FM Dinleyicilerine Özel Hediyeler

Programın en heyecan verici kısmı ise "En Güzel Sevgililer Günü Mesajı" yarışmasıydı. Dinleyiciler, Sevgililer Günü mesajlarını stüdyoya ileterek romantizm dolu anılarını paylaştılar. Duru Akyar ve ekibi, gelen mesajlar arasından en dokunaklı ve özel olanları seçerek 5 şanslı dinleyiciyi belirledi.

Uşak'ta TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği Uşak'ta TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği

Sevgililer Günü mesajlarını gönderen ve en güzel duyguları paylaşan 5 dinleyiciye, Uğur FM tarafından, sürpriz hediyeler verildi.

Duru Akyar “Bugün burada, Sevgililer Günü'nü romantizm dolu bir atmosferde kutlamak için bir araya geldik. Hepinizi Uğur FM'in özel programı "Nostalji Kuşağı"nda ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Sevgililer Günü, sevgi ve romantizmin ön plana çıktığı özel bir gün. Bugünü sizlerle birlikte kutlamak, benim için büyük bir mutluluk. Hepimizin kalpleri sevgi dolu, romantizmin kokusu bu stüdyoyu sarıyor. Bugün, stüdyomuza gelen her bir dinleyicinin sevgi dolu mesajlarıyla, romantik anılarıyla birlikte bu özel günü kutluyoruz. Hepinizin duygularınızı, anılarınızı paylaşması beni derinden etkiliyor. Uğur FM ailesi olarak, siz değerli dinleyicilerimize her zaman en iyisini sunmak için buradayız. Sevgililer Günü'nü romantizm ve sevgi dolu bir şekilde geçirmenizi diliyorum. Hepinize sonsuz sevgilerle, güzel bir Sevgililer Günü geçirmenizi diliyorum.” Dedi.

Duru Akyar’ın sunduğu Nostalji Kuşağı programı hafta içi her gün saat 17:00’da Uğur FM dinleyicileri ile buluşmaya devam edecek.

Editör: Semih Şah