Batarya ve motoru ile dikkatleri üzerine çeken ve otomobil tutkunlarının yoğun talep gösterdiği TOGG için ön sipariş formu ve başvuru koşulları araştırılıyor. 

Biz de Uğur Medya olarak TOGG başvuru formu ve işlemlerini adım adım sizin için anlattık.

TOGG Siparişlerle Gündemde

TOGG'un görkemli fabrika açılışı 29 Ekim 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Fabrika açılışında TOGG C-SUV aracı ve 5 model daha tanıtıldı. Özellikler resmen açıklandı. Rakipleriyle yarışan hatta birçok kabiliyetiyle ön plana çıkan TOGG, siparişlerle gündemde.

Togg Nasıl Satın Alınır, Sipariş Nasıl Verilir?

Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X, çekiliş yöntemiyle belirlenen kullanıcılarıyla 2023 yılı boyunca buluşacak. App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin TL ön ödemeyi yaparak, çekiliş sürecine katılmaya hak kazandı. Çekilişe katılan kullanıcılar, ön ödeme öncesi akıllı cihazlarını modelinden rengine konfigüre edebildi.

TOGG Kura Heyecanı Yaşandı

Togg ön siparişi ardından kura heyecanı yaşandı. 16-27 Mart'ta Trumore uygulamasından ve TOGG web sitesi üzerinden ön sipariş sürecine katılmaya hak kazanan 177 bin 467 kişi arasında kura çekilişi yapıldı. Bu yıl teslim edilecek 20 bin araç için düzenlenen büyük çekiliş, canlı yayında gerçekleştirildi. 
Çekiliş sonuçları 29 Mart Çaramba günü saat 22.30'da Togg'un resmi internet sitesinden açıklandı. Resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada;  "T10X için sipariş hakkı kazanan 20 bin asil ve 20 bin yedek talihli listesi http://Togg.com.tr adresinde ve Trumore uygulamasında yayında." denildi. 

Yedek Liste Oluşturuldu

Togg ayrıca şanslı 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişi için de yedek liste oluşturuldu.
2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde, yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak. Ancak, 2023 yılı teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 yılı ocak ayı itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecek.


 

Editör: Uğur Medya