İYİ Parti Uşak İl Binasında Basın Açıklaması 

İYİ Parti Uşak İl Binasında gerçekleştirilen basın toplantısına, İyi Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı ve Genel idare kurulu üyesi Şükrü Kuleyin, İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı ve İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür katılım sağladı.

Obalı “ Genel Merkezden Büyük Destek Alıyoruz.” 

Basın Açıklamasında ilk konuşmayı, “Genel Merkezden büyük destek alıyoruz. Manevi olarak her zaman yanımızda olmaya çalışıyorlar. Bugünde İlimize Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi, Türkiye Futbol Federasyonu Eski yöneticilerinden, Genel Başkan Yardımcımız, GİK üyemiz Şükrü Kuleyin bizi ziyaret etti. Bizlere bu zorlu yürüyüşümüzde bize omuz vermek amaçlı ilimizde” sözleriyle yaptı.

Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kuleyin, basın açıklamasında “İnşallah Uşak’ta İYİ Partinin bayrağını asacağız” sözleriyle Muhammet Gür’e desteğini belirtti.

Kuleyin “Uşak’ta İYİ Partinin Bayrağını Asacağız”

“Muhammet Başkanımızın geçen dönem Milletvekilliğinde hakkı gasp edilmiş, seçim sisteminde hiçbir zaman kabul etmediğim, Uşak halkının vermiş olduğu karara Hamburg’da yaşayan Frankfurt’ta yaşayanın Newyork’ta yaşayanın oylarıyla birlikte Milletvekillğini kaybetti. Ben Uşak halkının kadirşinas bir halk olduğuna kadim Anadolu’nun çok özel bir şehrinde Uşak’ta bu defa Muhammet Başkanıma Uşak Halkının sahip çıkacağına inanıyoruz. İnşallah Uşak’ta İYİ Partinin bayrağını asacağız.”

Editör: Uğur Medya