Assassin's Creed Shadows Ön Satışa Sunuldu Assassin's Creed Shadows Ön Satışa Sunuldu

1. Sırada karşımıza Gray Zone Warfare oyunu çıkıyor oyunun Steam üzerinde ki değerlendirme puanı 6/10 olmasına karşın yayınlandığı ilk iki günde 400.000 kopya satmayı başardı.

2. Sırada Manor Lords isimli ortaçağ strateji oyunu karşımıza çıkıyor 9/10 puana sahip olan oyun çıktığı günden bu yana 1 milyon kopya satmayı başardı.

3. Sırada bulunan Total War:Warhammer 3 çıktığı günden bu yana 36 milyon kopya satarken steam puanı 6/10 gibi ortalama bir puana sahip.

4. Sırada bizi Helldivers 2 oyunu karşılıyor 7/10 puana sahip olan oyun bugüne kadar toplam 8 milyon kopya satmayı başardı.

5. Sırada karşımıza çıkan FC24 EA Games stüdyosunun en az sevilen oyunlarından biri olmasına rağmen yakın zamanda gerçekleşen EA Games yayıncı indirimleri ile birlikte haftanın en çok satan 5.oyunu olmayı başardı.

6. Sırada yakın zamanda Prime Video’da dizisi yayınlanan Fallout serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Fallout 76 yer alıyor dizinin yayınlanması ile birlikte satışları tavan yapan oyun steamde 7/10 puana sahip.

7. Sırada benimde en sevdiğim oyunlardan biri olan ve yakın zamanda büyük bir güncelleme ile oyuncuları yeniden kendine bağlamayı başaran Stardew Valley yer alıyor oyun steam üzerinde tam puanla derecelendirilmiş durumda.

8.Sırada çok oyunculu hayatta kalma oyunu Abiotic Factor yer alıyor oyunun steam puanı 10/10

9.Sırada içinde ki sahneler ve karakterler arası ilişki dinamikleri ile tartışmalara sebep olan Baldur Gate 3 var Dungeon&Dragons temalı rol yapma oyunu 10/10 puana sahipken çıktığı günden bu yana 10 milyon kopya satmış durumda.

Editör: Uğur Medya