Kulüp Başkanları Eleştiriyor Ama Osman Kocabıyık Teşekkür Ediyor

Uşak Amatör 1. Ligde mücadele eden Sivaslı Belediyespor ile Yayalarspor şampiyonluk mücadelesine Uşak il protokolü de katılım sağladı.

Maçın devre arasında yapılan konuşmada spora destek vermediği için, başta Uşakspor camiası, aşigolar olmak üzere, amatör spor kulüp başkanları tarafından eleştirilen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Osman Kocabıyık’tan övgü dolu sözler şaşırttı.

Spora Destek Vermeyen Belediye Başkanına Kocabıyık’tan Övgü Dolu Sözler

Amatör Spor Kulüp Başkanları tarafından, spora destek vermemesi nedeni ile eleştirilen Belediye başkanına, federasyon başkanı tarafından övgü dolu beyanat karşılıklı anlamlı bakışmalara ve gülümsemeye neden oldu.

Kocabıyık yaptığı açıklamada belediye başkanı Mehmet Çakın’ın olmasından dolayı çok şanslı olduklarını ve 5 bin TL olan desteklerin çok büyük rakamlar olduğunu ifade etti ve yine şaşırttı.

Kocabıyık “5 Bin TL Destek Çok Büyük Rakam”

“Allah razı olsun Gençlik Spor Müdürlüğü’müzden, özellikle sizden konuştuğumuz gibi çok büyük rakamlar değil , birinci ve ikinci amatöre 5 Bin TL destek veriyorsunuz, gerçekten çok büyük destek. Allah’a şükür sıkıntımız yok. Bizde elimizden geldiğince çok şeyler yapmaya çalışıyoruz. Daha büyük stadyumumuz olsa da diğer maçları da alsak. Şehrimize ekonomik anlamda daha büyük destek olur.” Dedi.

Editör: Uğur Medya