İşletme iştirakler müdürlüğünden gelen ilave gündem maddesi ile gündeme alınan ve plan ve bütçe komisyonuna havale edilen sosyal tesislerdeki ücret tarifelerinin değiştirilmesi haberimizle ilgili Hilal Sabancı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Uğur Medyayı hedef gösterdi.

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal tesislerde yapılan fiyat güncellemelerine dair açıklamalarda bulunmuştu.

Ak Partili Meclis Üyesi Sabancı Uğur Medya’yı Hedef Aldı

Başkan Yalım’ın paylaşımında yapılan zamların plan ve bütçe komisyonu tarafından belediye meclisinde raporun ıslak imzalı şekilde oy çokluğu ile değil oy birliği ile onaylandığını duyurmuş bizde Uğur Medya olarak bu konuya dair haber yapmıştık.

Özel: “Mülakat Demek Torpil Demek” Özel: “Mülakat Demek Torpil Demek”

Ak Parti Uşak Belediye Meclis Üyesi Hilal Sabancı ise yaptığımız habere ilişkin Uğur Medya’yı hedef aldı. Sabancı, Uğur Medya’yı suçlayıcı ifadelerde bulunarak kendisinin ve parti gurubunun oylamada zamlara onay vermediklerine dair paylaşımda bulundu.

Sabancı "...Enflasyona dikkat çekerek yeni fiyat güncellemelerinin oy birliği ile meclisten geçtiğini... " söyleyip akabinde görsel olarak aşağıda eklemiş olduğum başka bir oylamada elimizi kaldırmış olduğumuz videoyu koyarak SANKİ AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNCE oybirliği ile mecliste zamlara onay verildi izlenimi verilerek konu haberleştirilmiş, yapılan fahiş zamlar normalleştirmeye çalışılmıştır.” Paylaştı.

Kim Yalan Söylüyor?

Bu ifade edilenleri resmi kaynaklar ve kişilerle haberleştirip kamuoyuna duyuran Uğur Medya mı?

Yoksa oylama anının görüntülerinin ve ıslak imzalı komisyon raporunun olmasına rağmen oy birliğini reddeden Hilal Sabancı mı?

Plan Bütçe Komisyonu’ndan yer alan ak partili meclis üyesi Ramazan Gündağ’ın kabil oyu vermesine rağmen,

Meclisteki oylamada tüm meclis üyelerinin maddeyi kabul ettiği görüntülerde yer almasına rağmen Akpartili meclis üyesi inkâr etti.

Editör: Uğur Medya