Hamza Dağ “Bir Tarafta Kaos İttifakı, Bir Tarafta İstikrar İttifakı”

Hamza Dağ Uşak’ta Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Uşak’ta bir dizi program katıldı. 

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle birlikte Uşak’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Uşak Atapark’ta esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında Uğur TV’ye konuşan Hamza Dağ sürekli olarak Uşak’a geldiğini ve seçim arifesinde vatandaşları sahada ziyaret ettiğini söyledi. 

Dağ “Bir Tarafta Kaos İttifakı, Bir Tarafta İstikrar İttifakı”

Dağ “Sahada vatandaşımızla bir aradayız. 21 yıldır bize teveccüh gösterdi milletimiz, bizi iktidar yaptı. 14 Mayıs’ın da önemini hassasiyetini milletimiz görmüş durumda. Bir tarafta istikrar sağlayan ve bu istikrarı koruyan ve ülkede huzur ortamını sağlayan bir Cumhur İttifakı ve adayı Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafta da 7 tane başkan yardımcısıyla her gün PKK’nın destek açıklaması yaptığı, HDP’lilerin Öcalan’a özgürlük vaad ettikleri bir kaos ittifakı, vatandaşlarımız istikrar ittifakı ile kaos ittifakı arasında istikrardan tarafa bir teveccühte bulunacağını kendileri saha ziyaretlerimizde, hatta bugüne kadar bize oy vermemiş kişiler bile bunu ifade ediyorlar. Sorunlar illaki var. Rusya-Ukrayna savaşı, pandemi, deprem bunları aşacak olan irade Cumhur İttifakı’dır, Ak Parti’dir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu sorunlarıda inşallah aşıp Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya