Mehmet Çakın 1 Eylül’de 3. Sanayi Sitesi’nin Yapıldığını Göreceksiniz Dedi

Burada açılış konuşmasını yapan Mehmet Çakın sanayi esnafına 2009 yılından beri bekledikleri 3. Sanayi Sitesi yapımı için 1 Eylül tarihini işaret etmişti ve burada binaların dikileceğini söylemişti.

3. Sanayi Sitesi’ne İlk Kazma 31 Mayıs 2019’da Vuruldu

Mehmet Çakın ve ekibini görev geldikten 2 ay sonra, Karma Deri Organize Sanayi Bölgesi’nin yan kısmında yer alan bölgede 3. Sanayi Sitesi’ne 31 Mayıs 2019’da ilk kazmanın vurulduğu duyurmuştu.

Çakın Sözünü Yine Tutmadı

Şu an gelip baktığımızda ise yine Mehmet Çakın’ın sözünü tutmadığını ve yine sanayi esnafının 3.Sanayi Sitesi yapımı için umutlarının başka bahara kaldığını söyleyebiliriz.

Çakın “1 Eylül’de Dükkanların İnşaatlarını Görebileceksiniz”

Uğur Medya olarak uzun zamandır gündeme aldığımız ve kamuoyu için haber yaptığımız 3. Sanayi Sitesi yapımı için son mali kurulda Mehmet Çakın 1 Eylül’de binaların dikildiğini göreceksiniz dedi.

Sanayi Sitesi Esnafı 3. Sanayi Sitesi Umutları Boşa Çıktı

Uşak’ta ki sanayi sitesi esnafını umutlandıran bu konuşma onlar için heyecanlı bir bekleyiş ve artık dükkanlarına kavuşmanın sevincini yaşamak için gün sayıyordu.

3. Sanayi Sitesi’ne Görüldüğü Gibi Uğur TV’den Başka Uğrayan Olmadı

Bugün ise 1 Eylül ve çok önemli bir gün ki Uşak’ın Kurtuluş Savaşı’nda şehrini kurtardığı zafere ulaştığı gün. Bu önemli günün yanı sıra bir de 3. Sanayi Sitesi yapımı için artık dükkanların inşaatını göreceğimiz bir gün. Yani Mehmet Çakın’ın sözü tutsaydı eğer evet bugün dükkanların inşaatını görebilecektik. Ama gelin görün ki yine 3. Sanayi Sitesi’nin yapılacağı alanda bir ben birde sizin şu an göremediğiniz kameraman arkadaşım var.
 

Editör: Uğur Medya